google ads adwords yönetimi danışmanlığı

Google Ads (AdWords) Nedir?

Google her açıdan insanlarla kolay etkileşimlerin yapılabildiği ve onlarla temasların sağlanabildiği önemli platformlardan biridir. Bu önemli platform üzerinde insanlar bir arama yaptıklarında daima ihtiyaçlarına göre bir siteye rahatlıkla ulaşım sağlayabilmekteler.

Firmalar ve web sitelerinin genel olarak her zaman bu dinamik ve enerjisi yüksek platform üzerinden insanlarla bir temas sağlayabilmesi için gerekli şansları vardır. Bu konuda en çok fayda sağlanacak girişimlerden biri bu alanda Google Ads reklamlarının verilmesidir.

Bu önemli alan üzerinde verilecek reklamlarla daima normalden çok daha hızlı olacak şekilde web sitelerinin tanıtımları yapılır ve onlar bu alanda öne çıkarılır. Fakat reklamları verirken de bu süreci tam bir titizlikle yönetmek gerekir.

Alınan geri dönüşlerin titizlikle incelenmesi ve analiz edilmesi gerekmektedir. Google Ads danışmanı olarak online alanda hizmetler sunan ReklamJet firmamız genel olarak her türde web sitesi için reklam yönetimi konusunda gerekli çalışmaları özenle yapabilmektedir.

Google Ads Rehberi Serisi İçerikleri:

Google Ads Reklam Çalışmalarının Yapılması Aşamaları

Google üzerinde ilgili amaçlar doğrultusunda verilen reklamlar konusunda daima durumun değişen dinamiklerine uyum sağlayacak şekilde planlı bir anlayış içerisinde olunması gerekir. Çünkü ancak bu sayede reklam çalışmalarından olumlu yönde verimler alınmaya başlanır. Google Ads (AdWords) uzmanı personellerimiz bu konuda daima birtakım önemli unsurlar çerçevesinde hareket etmeye özen göstermekteler.

 • Google Ads çalışmaları için pazar araştırmalarının yapılması,
 • Uygun ve kullanılabilir anahtar kelimeler için araştırmalar,
 • Ortamdaki rekabet durumuna özgü anahtar kelimelerin planlanması,
 • Görüntülü reklamlara uygun şekilde planlamalar,
 • Reklam trafiğinin sonuçlarına göre optimizasyon çalışmaları,
 • Hedef kitleyle temasa uygun şekilde yeni düzenlemeler,
 • Dönüşümlere ve geri bildirimlere özgü optimizasyon ayarları,

Google Ads partner ajans ReklamJet firması olarak bizler Google Ads uygulamaları kapsamında bu önemli unsurları dikkate alacak şekilde bu çalışmalara yön vermekteyiz.

Tercih Edebileceğiniz Google Ads Reklam Türü Seçenekleri

Google üzerinde verilen reklamlar konusunda birbirinden farklı türde birtakım çeşitlilikler bulunmaktadır. Elde edilmek istenen faydaya ve amaca uygun olarak bu reklam türleri arasından birinin rahatlıkla seçilerek kullanılması mümkündür.

 • Google arama ağı reklam türü,
 • Google alışveriş reklamları seçeneği,
 • Google videolu özellikte reklam türü,
 • Google mobil uygulama tanıtımı reklamları,
 • Google görüntülü reklam ağı seçenekleri,

Google Ads Görüntülü Reklam Ağı ve Arama Ağı Reklamları ile ilgili içeriğimizi okumak için tıklayın.

Genel itibariyle Google üzerinde çalışması yapılacak reklam türleri bunlardan meydana gelmektedir. Her bir seçenekten daima uygun verimli çalışmalar neticesinde çok iyi faydaların elde edilmesi mümkündür. Google Ads reklam yönetimi konusunda firmamız gereken her türlü kaliteli desteği müşterilerine vermektedir.

Google Ads Danışmanlığı ve Hesap Yönetimi Hizmetinde Neler Yapılır?

Google Ads Pazar Araştırmaları

Google Ads reklamlarını vermeden önce daima ilgili markanın faaliyet alanına özgü olacak şekilde duruma uygun pazar araştırmalarına girilmesi gerekir. Bu reklamlardan olumlu yönde en iyi geri bildirimlerin alınabilmesi açısında önem arz eden bir konudur.

ReklamJet firmamız bünyesinde her türde markaya ve onun ilgili alanına özgü şekilde araştırmalar tam bir profesyonellikle yapılmaktadır. Bu araştırmalar neticesinde uygun reklam stratejileri nelerdir bunları belirleyerek gerekli işlemleri yerine getiririz.

Anahtar Kelime Araştırması ve Planlaması

Google Ads reklam çalışmalarının olmaza olmaz en önemli unsurlarından biri daima reklam etkinliğine özgü şekilde anahtar kelime araştırması ve planlamalarının yapılmasıdır. Bu anahtar kelimeleri daima reklamların etkinliği artıracak önemli dinamikleri bünyesinde barındırdığı için bunlara özel bir hassasiyet göstermek gereklidir.

ReklamJet firmamızın uzmanları ilgili markaya ilişkin olarak oldukça başarılı bir şekilde bu araştırmaları yapmakta ve bu konuda rekabette başarılı sağlayacak kelimelerin seçilmesine yardımcı olmaktadır.

Doğru kelimelerin ve kelime gruplarının elde edilmesi neticesinde ise markanın ilgili hedef kitleyle en iyi şekilde buluşması bu süreçte sağlanır.

Reklam Trafiği Çalışmaları

Google Ads reklam çalışmaları noktasında en önemli olan bölümlerden biri daima reklam trafiği durumunu analiz etmek ve bundan ne yönde geri bildirimler alındığını incelemektir. Firmamız çalışmaları doğrultusunda bu konuya daima gereken önem en iyi şekilde verilmektedir.

Oluşan trafikler uzmanlarımızca titizlikle incelenip analiz edilerek ne yönde ilerlendiğine dair gerekli fikirleri bu noktada oluşturulur.

Uygun Fiyatlı Google Ads Hizmetleri

Firmamız bünyesinde yer alan Google Ads danışmanı fiyat seçenekleri herkesi memnun edecek şekilde makul seviyelerdedir. Bütçenizi en verimli şekilde kullanarak bu alandaki en profesyonel destekleri firmamızdan güvenle alabilir ve markanıza değer katacak adımları bu alanda başarılı bir biçimde atabilirsiniz.

Google Ads Hesap Yönetimi ve Danışmanlık Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Google Ads hesap yönetimi fiyatları nedir?

  ReklamJet Google Ads yönetimi fiyatlarımız reklam bütçenize göre değişmektedir. Başlangıç fiyatlarımız 550₺+KDV’dir, size özel fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

 • Kendim reklam verebiliyorum, neden sizinle çalışmalıyım?

  Google Ads reklam panelini, bu konulardan hiç anlamayan kişilerin rahatça reklam verebilmesi için hazırlamıştır. Yani hayatında ilk kez reklam veren birisi çok rahatça bu işi halledebilir. Ancak profesyonellerle çalışmak, aynı reklam bütçesine daha fazla verim almanızı sağlar. Doğru anahtar kelimeleri seçmek, doğru bir negatif anahtar kelime listesi hazırlamak gereksiz harcamalar yapanızı engeller.

 • Reklamların etkisi ne kadar olacak?

  Google’da kullanıcının arama niyeti şeklinde bir olay vardır. Eğer bilgi almak isteyen kullanıcıya satış yapmaya çalışırsanız, boşuna bir tıklama ödemesi yaparsınız. Böyle durumları engellemek için satın almanın en çok olacağı kelimeleri hedefleyip o kelimelerde reklamlar hazırlıyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile reklam metinlerinizi en çok harekete geçirecek şekilde yazıyoruz. Böylece tıklama oranları çok daha fazla oluyor.

 • Raporlama yapıyor musunuz?

  Her ayın sonunda, o aya dair çok kapsamlı bir reklam harcama/performans raporu hazırlıyoruz. Hangi bölgelerden, kelimelerden, cihazlardan ne kadar tık aldığınız, ne kadar gösterim aldığınız, ne kadar harcama yaptığınız gibi birçok bilgi bu raporda yer alıyor.