istanbul sosyal medya ajansı

İstanbul Sosyal Medya Ajansı ve Danışmanlığı

Son yıllarda, sosyal medya yönetimi büyük önem kazanmış ve profesyonel olarak yapılmaya başlanmıştır. ReklamJet firması olarak, İstanbul’da tüm sektörlere danışmanlık hizmetleri veriyoruz. İstanbul sosyal medya ajansı hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya ağları ile ilgili destek alabilirler. Sosyal medya hesaplarının yönetimi, potansiyel müşteriye ulaşmak ve hedef kitleyi etkileyebilmek için çok önemlidir. Firmaların taleplerine göre çeşitli analizleri yapıyor, sosyal medya hesaplarının yönetimi için içerik tasarımlarını oluşturuyoruz. Sosyal medya günümüzde en iyi pazarlama aracı olarak kullanıldığı için bireysel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimi için profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmanız, marka bilinirliğinizi artıracaktır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

İstanbul sosyal medya yönetimi hizmetlerimizde, sektör ve rakip firma analizlerini yapıyoruz. Sosyal medya ajansı olarak tüm hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini ön planda tutuyor, çalışmalarımızı özel olarak belirliyoruz. Sosyal medya hesap yönetimi danışmanlık hizmetlerimizde, paylaşımlar için özel içerikler oluşturuyor, bu içeriklerin müşterilerde algı oluşturmasını sağlıyoruz. Algı yönetimi doğru yapılabildiğinde, sosyal medya hesabı, üst sıralarda gösterilecek ve popüler olacaktır. Bu durum, potansiyel müşterilerin markayı ziyaret etmesini ve tanımasını, aynı zamanda ürün siparişlerinin oluşmasına neden olacaktır. ReklamJet ajansı olarak, sosyal medyayı etkili kullanabilmek için tüm işlem aşamalarını uzman kadrolarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi hizmeti için buraya tıklayarak ana hizmet sayfamıza gidebilirsiniz.

Müşterilerle Diyalog Kurma

Sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerle iletişim kurmak daha kolaydır. Müşteri ilişkilerinin yönetimi, diyalog kurma yapılmakta ve firmamız bu konuda en iyi hizmetleri sunmaktadır. İstanbul sosyal medya hesap yönetimi ajansı olarak, hedef kitle ile takipçileri etkileyebilecek içerik tasarımlarını oluşturuyor, ürüne ve markaya ilgi çekmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalar sonrasında, takipçilerden ve hedef kitleden dönüşler almaya, alınan dönüşlerin doğru analizlerinin oluşturulmasına çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile müşteri beklentilerini ve nelere ihtiyaçlar olduğunu belirliyoruz. Reklam ajansı olarak, markaya, müşteri sadakatini sağlayabilmek için müşterilerle her zaman diyalog içerisinde olunmasını sağlıyoruz.

İçerik Tasarımları

Sosyal medya yönetimi her zaman profesyonellik istemektedir. İstanbul kurumsal sosyal medya yönetimi hizmetleri her zaman ReklamJet tarafından sunulan danışmanlık hizmetleri ile tüm firmalara ulaştırılmaktadır. Sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve ürünlerin tanıtımı için hazırlanacak olan içeriklerin tasarımlarını, hem görsel hem de metin açısından uyumlu olarak tasarlıyoruz. Sosyal medya hesapları yönetimlerinin doğru ve başarılı yapılabilmesi için şu alanlarda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  • Sosyal medya takipçileri ile iletişim kurma,
  • Kurumsal kimliğin oluşturulması,
  • Sosyal medya hesaplarının oluşturulması,
  • Sosyal medya diyalog süreçlerinin takip edilmesi,
  • Sosyal medya reklamlarının yönetimi,
  • Sosyal medyada uygun dilin kullanılması,

Sosyal medya yönetimi konusunda sahip olduğumuz deneyim ile çok sayıda firmaya destek hizmeti veriyoruz. Firmalar, sosyal medyada başarılı paylaşımlar yaptığında, müşteri gözündeki marka değerlerini yükseltecektir. Bu firmanın değerinin artmasını ve daha fazla pazarlama gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

Veri Analizi ve Strateji Belirlemek

İnternet ortamında olmak isteyen firmalar, web sitesine, kurumsal kimliğe ve sosyal medya hesaplarına ihtiyaç duyarlar. İstanbul sosyal medya danışmanı firması ve ReklamJet markası ile tüm kesimlere danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Sosyal medya hesaplarının yönetilebilmesi için elde edilen verilerin doğru analiz edilmesi önemlidir. Analiz sonucu elde edilecek olan verilere göre stratejiler belirliyor, hangi ürün için nasıl bir içerik oluşturulacağını ve oluşturulan içeriğin ne zaman paylaşılacağına karar veriyoruz. Bu çalışmalar, profesyonel olarak yapılmakta ve her sosyal medya paylaşımının, marka değeri oluşturması, hedef kitleye hemen ulaşması sağlanmaktadır. Takipçi geri dönüşleri ve izlenme verilerinin takibini, analizini yaparak, gelecek dönem planlamalarını hazırlıyoruz.

Rakiplerin Takibi

Sosyal medya ajansı olarak, müşterilerimizin tüm taleplerine uygun özel çalışmalar yapıyoruz. Sosyal medyada yer almak ve etkili olmak isteyen müşterilerimiz için ilk olarak rakiplerini takip ve sosyal medya paylaşımlarını analiz etmeye başlıyoruz. Sosyal medya yönetiminde başarılı stratejiler oluşturabilmek için rakiplerin paylaşım içeriklerini, yorumlarını analiz ediyoruz. Benzer ürünler için içerikler oluşturulurken, rakiplerden farklı olmaya, müşteri beklentilerini ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızdaki asıl hedef sosyal medyada, müşterilerimizin, rakiplerinin her zaman önünde olmasını sağlayabilmektedir. Sosyal medya ajansı ve danışmanlık firması olarak, profesyonelliği önem veriyor, kaliteli içerikler oluştururken bu hizmetlerimizin tamamını en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Sosyal Medyada Reklam Vermek

Bir profesyonel sosyal medya reklamlarınızı versin isterseniz, ReklamJet burada yardım için hazır. Profesyonel Instagram ve Facebook reklam yönetimi ile yüksek performanslı reklamlara sahip olun.